debian-installer - en to uk translation catalogue (45 entries)

note: Type: text Description
en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

note: Type: text Description
en: Answering the questions should only take a few minutes.
uk: Відповідь на питання займе лише декілька хвилин.

note: Type: text Description
en: Where are you?
uk: Ваше місце знаходження

note: Type: text Description
en: Select a city in your country and time zone.
uk: Оберіть країну, місто, часовий пояс:

note: Type: text Description
en: Selected city:
uk: Оберіть місто знаходження

note: Type: text Description
en: Time zone:
uk: Часовий пояс:

note: Type: text Description
en: Current time:
uk: Поточний час:

note: Type: text Description
en: Set Time...
uk: Налаштувати час...

note: Type: text Description
en: This name will be used if you make the computer visible to others on a network.
uk: Ця назва буде відображатись при відображенні цього компютера в мережі.

note: Type: text Description
en: Select a disk
uk: Оберіть диск

note: Type: text Description
en: You can have the installer automatically create space in various ways on any one of the following hard disks. Alternatively, you can partition the disks manually.
uk: Ви можете призначити програмі встановлення автоматично розподілити місце на жорсткому дису. Існують різні методи автоматичного розподілу. 
    Також можете використати ручний спосіб розподілу.

note: Type: text Description
en: Prepare disk space
uk: Підготуйте місце на диску

note: Type: text Description
en: How do you want to partition the disk?
uk: Яким чином бажаєте поділити жорсткий диск?

note: Type: text Description
en: Prepare partitions
uk: Підготування поділів

note: Type: text Description
en: Make sure to allocate space for a root partition ("/"), with a minimum size of 1.5 GB, and a swap partition of at least 256 MB.
uk: Не забудьте створити поділ root ("/") роміром не більше 1.5 GB, та поділ swap розміром не меньше 256 MB.

note: Type: text Description
en: Prepare mount points
uk: Підготування точок монтування

note: Type: text Description
en: Select which partitions you want to use for your new installation, and where you want to mount each of them.
uk: Оберіть поділи, котрі ви бажаєте використовувати для встановлення системи та місце їх монтування.

note: Type: text Description
en: You must mount one partition on the root file system ("/"), and you must choose at least one partition for use as swap space.
uk: Ви повинні змонтувати один поділ як файлову систему root (root file system "/"), та призначити при наймі один поділ як swap.

note: Type: text Description
en: Mount Point
uk: Точка монтування

note: Type: text Description
en: Size
uk: Розмір

note: Type: text Description
en: Partition
uk: Поділ

note: Type: text Description
en: You must supply a root ("/") mount point.
uk: Необхідно зазначити точку монтування root ("/")

note: Type: text Description
en: Ready to install
uk: Готовий до встановлення

note: Type: title Description
en: Abort the installation?
uk: Перервати встановлення

note: Type: text Description
en: Do you really want to abort the installation now?
uk: Ви справді бажаєте перервати встановлення?

note: Type: title Description
en: Partitioning was interrupted
uk: Розбиття диску було перевано

note: Type: text Description
en: It was not possible to partition this disk automatically. You must select another partitioning method.
uk: Не вдалось створити поділи автоматично. Оберіть інший спосіб поділу диску.

note: Type: text Description
en: Skip
uk: Пропустити

note: Type: title Description
en: Installation complete
uk: Встановлення завершено

note: Type: text Description
en: Quit
uk: Вихід

note: Type: text Description
en: Reboot the computer
uk: Перезавантажити комп'ютер

note: Type: text Description
en: Make sure to remove the CD when restarting the computer, otherwise it will start back up using this live CD rather than the newly-installed system.
uk: Не забудьте вийняти Ubuntu CD при перезавантаженні компютера, тому що при перезавантаженні компьютер знов завантажить систему з компакт диску.

note: Type: title Description
en: Installing system
uk: Встановлення системи

note: Type: text Description
en: Finding the distribution to copy...
uk: Визначення файлів для копіювання...

note: Type: text Description
en: Scanning files...
uk: Сканування файлів...

note: Type: text Description
en: Copying files...
uk: Копіювання файлів...

note: Type: text Description
en: Running ${SCRIPT}...
uk: Запуск ${SCRIPT}...

note: Type: text Description
en: Configuring network...
uk: Налаштування мережі...

note: Type: text Description
en: Checking for packages to remove...
uk: Пошук пакунків до видалення...

note: Type: text Description
en: Downloading packages (${TIME} remaining)...
uk: Завантаження пакунків (${TIME} remaining)...

note: Type: text Description
en: Downloading package lists (${TIME} remaining)...
uk: Завантаження списків пакунків (${TIME} remaining)...

note: Type: text Description
en: Error installing ${PACKAGE}
uk: Помилка встановлення ${PACKAGE}

note: Type: text Description
en: Error removing ${PACKAGE}
uk: Помилка видалення ${PACKAGE}

note: Type: title Description
en: Installing language packs
uk: Встановлення пакунків локалізації

note: Type: text Description
en: Downloading language packs (${TIME} remaining)...
uk: Завантаження пакунків локалізації (${TIME} remaining)...
