debian-installer - en to sk translation catalogue (65 entries)

note: Type: text Description
en: Welcome
sk: Vitajte

note: Type: text Description
en: Answering the questions should only take a few minutes.
sk: Odpovede na otázky vám zaberú len pár minút.

note: Type: text Description
en: Where are you?
sk: Kde sa nachádzate?

note: Type: text Description
en: Select a city in your country and time zone.
sk: Zvoľte mesto vo vašej krajine a vašom časovom pásme:

note: Type: text Description
en: Selected city:
sk: Zvolené mesto:

note: Type: text Description
en: Time zone:
sk: Časové pásmo:

note: Type: text Description
en: Current time:
sk: Aktuálny čas:

note: Type: text Description
en: Set Time...
sk: Nastavuje sa čas...

note: Type: text Description
en: Keyboard layout
sk: Rozloženie klávesnice

note: Type: text Description
en: Which layout is most similar to your keyboard?
sk: Ktoré rozloženie je najviac podobné vašej klávesnici?

note: Type: text Description
en: You can type into this box to test your new keyboard layout.
sk: Skúste niečo napísať, aby ste si overili vaše nové rozloženie klávesnice.

note: Type: text Description
en: Who are you?
sk: Kto ste?

note: Type: text Description
en: What is your name?
sk: Ako sa voláte?

note: Type: text Description
en: What name do you want to use to log in?
sk: Aké prihlasovacie meno chcete používať?

note: Type: text Description
en: If more than one person will use this computer, you can set up multiple accounts after installation.
sk: Ak bude tento počítač používať viacero používateľov, ich účty môžete vytvoriť a nastaviť po inštalácii.

note: Type: text Description
en: Choose a password to keep your account safe.
sk: Zvoľte si heslo na ochranu vášho účtu.

note: Type: text Description
en: Enter the same password twice, so that it can be checked for typing errors.
sk: Heslo zadajte dvakrát, aby ste sa presvedčili o jeho správnosti.

note: Type: text Description
en: What is the name of this computer?
sk: Aký názov priradíte tomuto počítaču?

note: Type: text Description
en: This name will be used if you make the computer visible to others on a network.
sk: Tento názov sa použije vtedy, ak ho sprístupníte ostatným používateľom na sieti.

note: Type: text Description
en: Select a disk
sk: Zvoľte disk

note: Type: text Description
en: You can have the installer automatically create space in various ways on any one of the following hard disks. Alternatively, you can partition the disks manually.
sk: Inštalačný program môže automaticky rozdeliť nasledovné pevné disky. Samozrejme môžete disky rozdeliť aj manuálne.

note: Type: text Description
en: Prepare disk space
sk: Pripravuje sa diskový priestor

note: Type: text Description
en: How do you want to partition the disk?
sk: Akým spôsobom chcete rozdeliť disk?

note: Type: text Description
en: Prepare partitions
sk: Pripravujú sa oblasti

note: Type: text Description
en: Make sure to allocate space for a root partition ("/"), with a minimum size of 1.5 GB, and a swap partition of at least 256 MB.
sk: Uistite sa, že koreňová oblasť ("/") bude mať najmenej 1.5 GB a odkladací (swap) priestor bude aspoň 256 MB.

note: Type: text Description
en: Prepare mount points
sk: Prípravujú sa prípojné body

note: Type: text Description
en: Select which partitions you want to use for your new installation, and where you want to mount each of them.
sk: Zvoľte si oblasti na vašu novú inštaláciu a priraďte ku každej oblasti požadovaný prípojný bod.

note: Type: text Description
en: You must mount one partition on the root file system ("/"), and you must choose at least one partition for use as swap space.
sk: Jednu oblasť musíte pripojiť ako koreňový súborový systém ("/"), a aspoň jednu oblasť musíte použiť ako odkladací (swap) priestor.

note: Type: text Description
en: Mount Point
sk: Prípojný bod

note: Type: text Description
en: Size
sk: Veľkosť

note: Type: text Description
en: Partition
sk: Oblasť

note: Type: text Description
en: You must supply a root ("/") mount point.
sk: Musíte zadať koreňový ("/") prípojný bod.

note: Type: text Description
en: Ready to install
sk: Inštalácia je pripravená

note: Type: title Description
en: Abort the installation?
sk: Prerušiť inštaláciu?

note: Type: text Description
en: Do you really want to abort the installation now?
sk: Naozaj teraz chcete prerušiť inštaláciu?

note: Type: title Description
en: Partitioning was interrupted
sk: Rozdeľovanie bolo prerušené

note: Type: text Description
en: It was not possible to partition this disk automatically. You must select another partitioning method.
sk: Automatické rozdelenie disku nie je možné. Musíte si zvoliť iný spôsob rozdeľovania.

note: Type: text Description
en: Skip
sk: Preskočiť

note: Type: title Description
en: Installation complete
sk: Inštalácia je kompletná

note: Type: text Description
en: Quit
sk: Koniec

note: Type: text Description
en: Reboot the computer
sk: Reštart počítača

note: Type: text Description
en: Make sure to remove the CD when restarting the computer, otherwise it will start back up using this live CD rather than the newly-installed system.
sk: Pred reštartom počítača vyberte CD z mechaniky, aby ste namiesto opätovného spustenia Live CD mohli spustiť váš nový nainštalovaný systém.

note: Type: title Description
en: Installing system
sk: Inštaluje sa systém

note: Type: text Description
en: Finding the distribution to copy...
sk: Hľadá sa distribúcia na skopírovanie...

note: Type: text Description
en: Scanning files...
sk: Hľadajú sa súbory...

note: Type: text Description
en: Copying files...
sk: Kopírujú sa súbory...

note: Type: text Description
en: Copying files (${TIME} remaining)...
sk: Kopírujú sa súbory (ostáva ${TIME})...

note: Type: text Description
en: Copying installation logs...
sk: Kopírujú sa záznamy o inštalácii...

note: Type: text Description
en: Cleaning up...
sk: Prebieha čistenie...

note: Type: text Description
en: Running ${SCRIPT}...
sk: Spúšťa sa ${SCRIPT}...

note: Type: text Description
en: Configuring system locales...
sk: Nastavujú sa miestne nastavenia...

note: Type: text Description
en: Configuring time zone...
sk: Nastavuje sa časové pásmo...

note: Type: text Description
en: Creating user...
sk: Vytvára sa používateľ...

note: Type: text Description
en: Configuring hardware...
sk: Nastavuje sa hardvér...

note: Type: text Description
en: Configuring network...
sk: Nastavuje sa sieť...

note: Type: text Description
en: Setting computer name...
sk: Nastavuje sa názov počítača...

note: Type: text Description
en: Configuring boot loader...
sk: Nastavuje sa zavádzač...

note: Type: text Description
en: Removing extra packages...
sk: Odstraňujú sa extra balíky...

note: Type: text Description
en: Checking for packages to remove...
sk: Zisťuje sa zoznam balíkov na odstránenie...

note: Type: text Description
en: Downloading packages (${TIME} remaining)...
sk: Sťahujú sa balíky (ostáva ${TIME})...

note: Type: text Description
en: Downloading package lists (${TIME} remaining)...
sk: Sťahujú sa zoznamy balíkov (ostáva ${TIME})...

note: Type: text Description
en: Error installing ${PACKAGE}
sk: ${PACKAGE} sa nedá nainštalovať

note: Type: text Description
en: Error removing ${PACKAGE}
sk: ${PACKAGE} sa nedá odstrániť

note: Type: title Description
en: Installing language packs
sk: Inštalujú sa jazykové balíky

note: Type: text Description
en: Downloading language packs (${TIME} remaining)...
sk: Sťahujú sa jazykové balíky (ostáva ${TIME})...
