debian-installer - en to pl translation catalogue (65 entries)

note: Type: text Description
en: Welcome
pl: Witaj

note: Type: text Description
en: Answering the questions should only take a few minutes.
pl: Udzielenie odpowiedzi na pytania zajmie tylko kilka minut.

note: Type: text Description
en: Where are you?
pl: Gdzie się znajdujesz?

note: Type: text Description
en: Select a city in your country and time zone.
pl: Wybierz miasto w swoim kraju i strefie czasowej.

note: Type: text Description
en: Selected city:
pl: Wybrane miasto:

note: Type: text Description
en: Time zone:
pl: Strefa czasowa:

note: Type: text Description
en: Current time:
pl: Bieżący czas:

note: Type: text Description
en: Set Time...
pl: Ustaw czas...

note: Type: text Description
en: Keyboard layout
pl: Układ klawiatury

note: Type: text Description
en: Which layout is most similar to your keyboard?
pl: Który układ najbardziej przypomina twoją klawiaturę?

note: Type: text Description
en: You can type into this box to test your new keyboard layout.
pl: Możesz pisać w tym oknie, aby przetestować nowy układ klawiatury.

note: Type: text Description
en: Who are you?
pl: Kim jesteś?

note: Type: text Description
en: What is your name?
pl: Jak się nazywasz?

note: Type: text Description
en: What name do you want to use to log in?
pl: Jakiej nazwy chcesz używać podczas logowania się?

note: Type: text Description
en: If more than one person will use this computer, you can set up multiple accounts after installation.
pl: Jeśli komputer będzie używany przez wiele osób, można dodać kolejne konta po zakończeniu instalacji.

note: Type: text Description
en: Choose a password to keep your account safe.
pl: Ustaw hasło, aby twoje konto było bezpieczne.

note: Type: text Description
en: Enter the same password twice, so that it can be checked for typing errors.
pl: Podaj to samo hasło dwukrotnie, aby uniknąć pomyłki przy wprowadzaniu.

note: Type: text Description
en: What is the name of this computer?
pl: Jaka ma być nazwa tego komputera?

note: Type: text Description
en: This name will be used if you make the computer visible to others on a network.
pl: Nazwa zostanie użyta, jeśli uczynisz ten komputer widocznym w sieci.

note: Type: text Description
en: Select a disk
pl: Wybierz dysk

note: Type: text Description
en: You can have the installer automatically create space in various ways on any one of the following hard disks. Alternatively, you can partition the disks manually.
pl: Można powierzyć instalatorowi przygotowanie miejsca na instalację na różne sposoby na jednym z podanych dysków, lub też ręcznie zmienić układ partycji.

note: Type: text Description
en: Prepare disk space
pl: Przygotowywanie miejsca na dysku

note: Type: text Description
en: How do you want to partition the disk?
pl: Czy chcesz zmienić układ partycji na tym dysku?

note: Type: text Description
en: Prepare partitions
pl: Przygotuj partycje

note: Type: text Description
en: Make sure to allocate space for a root partition ("/"), with a minimum size of 1.5 GB, and a swap partition of at least 256 MB.
pl: Należy przygotować miejsce na partycję główną ("/") o minimalnym rozmiarze 1.5 GB oraz na partycję wymiany - przynajmniej 256 MB.

note: Type: text Description
en: Prepare mount points
pl: Przygotuj punkty montowania

note: Type: text Description
en: Select which partitions you want to use for your new installation, and where you want to mount each of them.
pl: Wybierz partycje, których chcesz użyć do instalacji nowego systemu i miejsce montowania każdej z nich.

note: Type: text Description
en: You must mount one partition on the root file system ("/"), and you must choose at least one partition for use as swap space.
pl: Należy wybrać jedną partycję na partycję główną ("/") oraz przynajmniej jedną partycję wymiany.

note: Type: text Description
en: Mount Point
pl: Punkt montowania

note: Type: text Description
en: Size
pl: Rozmiar

note: Type: text Description
en: Partition
pl: Partycja

note: Type: text Description
en: You must supply a root ("/") mount point.
pl: Należy określić partycję główną ("/")

note: Type: text Description
en: Ready to install
pl: Gotowe do instalacji

note: Type: title Description
en: Abort the installation?
pl: Porzucić instalację?

note: Type: text Description
en: Do you really want to abort the installation now?
pl: Czy chcesz natychmiast porzucić instalację?

note: Type: title Description
en: Partitioning was interrupted
pl: Ustawianie partycji zostało przerwane

note: Type: text Description
en: It was not possible to partition this disk automatically. You must select another partitioning method.
pl: Nie udało się zmienić układu partycji automatycznie. Należy wybrać inną metodę partycjonowania.

note: Type: text Description
en: Skip
pl: Pomiń

note: Type: title Description
en: Installation complete
pl: Instalacja zakończona

note: Type: text Description
en: Quit
pl: Zakończ

note: Type: text Description
en: Reboot the computer
pl: Ponownie uruchom system

note: Type: text Description
en: Make sure to remove the CD when restarting the computer, otherwise it will start back up using this live CD rather than the newly-installed system.
pl: Pamiętaj o wyjęciu płyty CD podczas ponownego ucruchamiania komputera, w przeciwnym uruchomisz Live CD zamiast systemu zainstalowanego na komputerze.

note: Type: title Description
en: Installing system
pl: Instalacja systemu

note: Type: text Description
en: Finding the distribution to copy...
pl: Wyszukiwanie dystrybucji do kopiowania...

note: Type: text Description
en: Scanning files...
pl: Przzeglądanie plików...

note: Type: text Description
en: Copying files...
pl: Kopiowanie plików...

note: Type: text Description
en: Copying files (${TIME} remaining)...
pl: Kopiowanie plików (pozostało ${TIME})...

note: Type: text Description
en: Copying installation logs...
pl: Kopiowanie logów z instalacji...

note: Type: text Description
en: Cleaning up...
pl: Sprzątanie...

note: Type: text Description
en: Running ${SCRIPT}...
pl: Uruchamianie ${SCRIPT}...

note: Type: text Description
en: Configuring system locales...
pl: Konfigurowanie locale (lokalizacji)...

note: Type: text Description
en: Configuring time zone...
pl: Konfigurowanie strefy czasu...

note: Type: text Description
en: Creating user...
pl: Dodawanie użytkownika...

note: Type: text Description
en: Configuring hardware...
pl: Konfigurowanie sprzętu...

note: Type: text Description
en: Configuring network...
pl: Konfigurowanie sieci...

note: Type: text Description
en: Setting computer name...
pl: Ustawianie nazwy komputera...

note: Type: text Description
en: Configuring boot loader...
pl: Konfigurowanie programu uruchomieniowego...

note: Type: text Description
en: Removing extra packages...
pl: Usuwanie pakietów dodatkowych...

note: Type: text Description
en: Checking for packages to remove...
pl: Szukanie pakietów do usunięcia...

note: Type: text Description
en: Downloading packages (${TIME} remaining)...
pl: Pobieranie pakietów (pozostało ${TIME})...

note: Type: text Description
en: Downloading package lists (${TIME} remaining)...
pl: Pobieranie list pakietów (pozostało ${TIME})...

note: Type: text Description
en: Error installing ${PACKAGE}
pl: Błąd przy instalowaniu ${PACKAGE}

note: Type: text Description
en: Error removing ${PACKAGE}
pl: Błąd przy usuwaniu ${PACKAGE}

note: Type: title Description
en: Installing language packs
pl: Instalowanie pakietów rdzennych

note: Type: text Description
en: Downloading language packs (${TIME} remaining)...
pl: Pobieranie pakietów z tłumaczeniami (pozostało ${TIME})...
