debian-installer - en to nl translation catalogue (37 entries)

note: Type: text Description
en: Welcome
nl: Welkom

note: Type: text Description
en: Answering the questions should only take a few minutes.
nl: Het beantwoorden van de vragen neemt slechts enkele minuten in beslag.

note: Type: text Description
en: Where are you?
nl: Waar bevindt u zich?

note: Type: text Description
en: Select a city in your country and time zone.
nl: Selecteer een stad in uw land en tijdzone:

note: Type: text Description
en: Selected city:
nl: Geselecteerde stad:

note: Type: text Description
en: Time zone:
nl: Tijdzone:

note: Type: text Description
en: Current time:
nl: Huidige tijd:

note: Type: text Description
en: Set Time...
nl: Stel de tijd in...

note: Type: text Description
en: This name will be used if you make the computer visible to others on a network.
nl: Deze naam zal gebruikt worden als u uw computer beschikbaar maakt voor anderen op een netwerk.

note: Type: text Description
en: Select a disk
nl: Kies een schijf

note: Type: text Description
en: You can have the installer automatically create space in various ways on any one of the following hard disks. Alternatively, you can partition the disks manually.
nl: U kan de installatie zo instellen dat er automatisch schijfruimte gecreeërd wordt in verschillende stappen op een van deze harde schijven. U kunt ook kiezen om zelf de harde schijf te verdelen.

note: Type: text Description
en: Prepare disk space
nl: Schijfruimte voorbereiden

note: Type: text Description
en: How do you want to partition the disk?
nl: Hoe wilt u de schrijf verdelen?

note: Type: text Description
en: Prepare partitions
nl: Partities voorbereiden

note: Type: text Description
en: Make sure to allocate space for a root partition ("/"), with a minimum size of 1.5 GB, and a swap partition of at least 256 MB.
nl: Maak op zijn minst ruimte  voor een root partitie ("/"), met een minium grootte van 1.5 GB, en een swap partitie met minimaal 256 MB schijfruimte.

note: Type: text Description
en: Prepare mount points
nl: Aanhechtpunten voorbereiden

note: Type: text Description
en: Select which partitions you want to use for your new installation, and where you want to mount each of them.
nl: Selecteer welke partitie u wilt gebruiken voor u nieuwe installatie, en waar u deze wilt aanhechten.

note: Type: text Description
en: You must mount one partition on the root file system ("/"), and you must choose at least one partition for use as swap space.
nl: U moet tenminste een partitie op de root bestand systeem ("/") aanhechten, en kies minimaal een partitie om te gebruiken als swap ruimte.

note: Type: text Description
en: It was not possible to partition this disk automatically. You must select another partitioning method.
nl: Het is niet gelukt deze schijf automatisch te verdelen. Kies een andere verdeel-methode.

note: Type: text Description
en: Skip
nl: Overslaan

note: Type: title Description
en: Installation complete
nl: Installatie is voltooid

note: Type: text Description
en: Quit
nl: Afsluiten

note: Type: text Description
en: Reboot the computer
nl: Het systeem opnieuw opstarten

note: Type: text Description
en: Make sure to remove the CD when restarting the computer, otherwise it will start back up using this live CD rather than the newly-installed system.
nl: Verzeker je ervan dat u de cd heeft verwijderd waneer de computer wordt herstart, anders start de computer weer met de live cd en niet het nieuwe geïnstalleerde systeem.

note: Type: title Description
en: Installing system
nl: Het systeem wordt geïnstalleerd

note: Type: text Description
en: Finding the distribution to copy...
nl: Vinden van de te kopiëren distributie...

note: Type: text Description
en: Scanning files...
nl: Bestanden scannen...

note: Type: text Description
en: Copying files...
nl: Bestanden aan het kopiëren...

note: Type: text Description
en: Cleaning up...
nl: Bezig met opruimen...

note: Type: text Description
en: Running ${SCRIPT}...
nl: ${SCRIPT} wordt uitgevoerd...

note: Type: text Description
en: Configuring network...
nl: Netwerk wordt geconfigureerd...

note: Type: text Description
en: Downloading packages (${TIME} remaining)...
nl: Downloaden van pakketten (${TIME} te gaan)...

note: Type: text Description
en: Downloading package lists (${TIME} remaining)...
nl: Downloaden van pakketlijsten (${TIME} te gaan)...

note: Type: text Description
en: Error installing ${PACKAGE}
nl: Foutmelding bij installatie van ${PACKAGE}

note: Type: text Description
en: Error removing ${PACKAGE}
nl: Foutmelding bij verwijderen van ${PACKAGE}

note: Type: title Description
en: Installing language packs
nl: Taalpakketten worden geïnstalleerd

note: Type: text Description
en: Downloading language packs (${TIME} remaining)...
nl: Downloaden van taalpakketten (${TIME} te gaan)...
