debian-installer - en to lt translation catalogue (39 entries)

note: Type: text Description
en: Welcome
lt: Sveiki!

note: Type: text Description
en: Answering the questions should only take a few minutes.
lt: Atsakymai į šiuos klausimus turėtų užtrukti keletą minučių.

note: Type: text Description
en: Where are you?
lt: Iš kur jūs?

note: Type: text Description
en: Time zone:
lt: Laiko juosta:

note: Type: text Description
en: Current time:
lt: Dabartinis laikas:

note: Type: text Description
en: Set Time...
lt: Nustatyti laiką...

note: Type: text Description
en: What is the name of this computer?
lt: Koks yra šio kompiuterio vardas?

note: Type: text Description
en: This name will be used if you make the computer visible to others on a network.
lt: Šis vardas bus naudojamas jei padarysite kompiuterį matomą kitiems tinklo vartotojams.

note: Type: text Description
en: Select a disk
lt: Pasirinkite diską

note: Type: text Description
en: Prepare disk space
lt: Paruošti disko vietą

note: Type: text Description
en: How do you want to partition the disk?
lt: Kaip norite sudalinti diską?

note: Type: text Description
en: Prepare partitions
lt: Paruošti skirsnius

note: Type: text Description
en: Prepare mount points
lt: Paruošti prijungimo taškus

note: Type: text Description
en: Select which partitions you want to use for your new installation, and where you want to mount each of them.
lt: Pasirinkite, kuriuos skirsnius norėsite naudoti naujam įdiegimui ir kur kiekvieną iš jų prijungti.

note: Type: text Description
en: Mount Point
lt: Prijungimo taškas

note: Type: text Description
en: Size
lt: Dydis

note: Type: title Description
en: Partitioning was interrupted
lt: Dalijimas buvo nutrauktas

note: Type: text Description
en: It was not possible to partition this disk automatically. You must select another partitioning method.
lt: Buvo neįmanoma automatiškai sudalinti šio disko. Jūs turite pasirinkti kitą dalijimo metodą.

note: Type: text Description
en: Skip
lt: Praleisti

note: Type: title Description
en: Installation complete
lt: Įdiegimas užbaigtas

note: Type: text Description
en: Reboot the computer
lt: Paleisti kompiuterį iš naujo

note: Type: text Description
en: Make sure to remove the CD when restarting the computer, otherwise it will start back up using this live CD rather than the newly-installed system.
lt: Įsitikinkite, jog iš naujo paleisdami kompiuterį išėmėte CD. Kitu atveju bus įkeltas live CD, o ne naujai įdiegta sistema.

note: Type: title Description
en: Installing system
lt: Įdiegiama sistema

note: Type: text Description
en: Scanning files...
lt: Peržiūrimos bylos...

note: Type: text Description
en: Copying files...
lt: Kopijuojamos bylos...

note: Type: text Description
en: Copying files (${TIME} remaining)...
lt: Kopijuojamos bylos (${TIME} liko)...

note: Type: text Description
en: Copying installation logs...
lt: Kopijuojami įdiegimo žurnalai...

note: Type: text Description
en: Cleaning up...
lt: Išvaloma...

note: Type: text Description
en: Running ${SCRIPT}...
lt: Vykdomas ${SCRIPT}...

note: Type: text Description
en: Configuring time zone...
lt: Konfigūruojama laiko zona...

note: Type: text Description
en: Creating user...
lt: Kuriamas vartotojas...

note: Type: text Description
en: Configuring hardware...
lt: Konfigūruojama aparatinė įranga...

note: Type: text Description
en: Configuring network...
lt: Konfigūruojamas tinklas...

note: Type: text Description
en: Setting computer name...
lt: Nustatomas kompiuterio vardas...

note: Type: text Description
en: Downloading package lists (${TIME} remaining)...
lt: Atsiunčiami paketų sąrašai (${TIME} liko)...

note: Type: text Description
en: Error installing ${PACKAGE}
lt: Klaida įdiegiant ${PACKAGE}

note: Type: text Description
en: Error removing ${PACKAGE}
lt: Klaida šalinant ${PACKAGE}

note: Type: title Description
en: Installing language packs
lt: Diegiami kalbos paketai

note: Type: text Description
en: Downloading language packs (${TIME} remaining)...
lt: Atsiunčiami kalbos paketai (${TIME} liko)...
