debian-installer - en to cs translation catalogue (6 entries)

note: Type: text Description
en: Welcome
cs: Vítejte

note: Type: text Description
en: Selected city:
cs: Vybranné město:

note: Type: title Description
en: Installation complete
cs: Instalace je kompletní

note: Type: text Description
en: Cleaning up...
cs: Probíhá úklid...

note: Type: text Description
en: Running ${SCRIPT}...
cs: Spouští se ${SCRIPT}...

note: Type: text Description
en: Configuring network...
cs: Nastavuje se síť...
