debian-installer - en to ar translation catalogue (5 entries)

note: Type: text Description
en: Welcome
ar: أهلا بك

note: Type: title Description
en: Installation complete
ar: اكتمل التثبيت

note: Type: text Description
en: Cleaning up...
ar: التنظيف...

note: Type: text Description
en: Running ${SCRIPT}...
ar: تشغيل ${SCRIPT}...

note: Type: text Description
en: Configuring network...
ar: تهيئة الشبكة...
